REJESTRACJA SPÓŁEK LLC

Spółki prawa handlowego są jedną z najczęściej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej. Kancelaria STRONGHOLD™ jako jedna z nielicznych oferuje swoim Klientom budowanie struktur biznesowych, opartych o polskie spółki prawa handlowego z wykorzystaniem amerykańskich spółek LLC (Limited Liability Companies).

Utworzenie polskiej spółki prawa handlowego z wykorzystaniem amerykańskiej spółki LLC zapewnia szereg korzyści, do których zaliczyć należy przede wszystkim całkowitą anonimowość wspólników oraz optymalizację podatkową. Co równie istotne, wspólnicy oraz osoby zarządzające spółkami LLC, w odróżnieniu od polskich regulacji dotyczących spółek z o.o., nie odpowiadają za jej zobowiązania, a obowiązki sprawozdawcze ograniczone są do niezbędnego minimum. Spółki LLC posiadają bardzo silną ochronę przed wierzycielami, ich prowadzenie z pomocą Kancelarii STRONGHOLD™ jest bardzo proste a koszty utrzymania takiej struktury relatywnie niskie.

Oferta Kancelarii STRONGHOLD™ obejmuje w szczególności:

 • skonstruowanie odpowiedniej struktury biznesowej w oparciu o amerykańskie spółki LLC,
 • wypełnienie wszelkich formalności związanych z zarejestrowaniem spółki w wybranym przez Państwa stanie USA (polecamy w szczególności stany Wyoming, Delaware i Nevada),
 • zapewnienie (jeśli jest to wymagane) pełnej anonimowości udziałowców spółki LLC,
 • zapewniamy (jeśli to wymagane) anonimowość udziałowców/wspólników polskiej spółki prawa handlowego,
 • zapewnienie zarejestrowanego agenta oraz siedziby na terenie USA,
 • adres rejestrowy w USA,
 • nadanie spółce LLC numeru EIN,
 • wsparcie w wypełnianiu obowiązków podatkowych oraz prowadzeniu księgowości,
 • pomoc przy zakładaniu rachunków bankowych w USA i Polsce,
 • możliwość wynajęcia amerykańskiego Dyrektora Nominowanego,
 • obsługa korespondencji przychodzącej do USA.

Naszym Klientom proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, każdorazowo dostosowywane do Państwa oczekiwań oraz potrzeb. Przedstawiamy zawsze rzetelne informacje, prognozujemy wszystkie koszty utrzymania struktury w ujęciu rocznym oraz występujemy o indywidualne interpretacje podatkowe. Nasze bogate doświadczenie oraz uzyskane interpretacje wydane przez organy państwowe w przedmiocie prawidłowego stosowania obowiązujących przepisów do tego typu podmiotów, zapewnią Państwu wybór najkorzystniejszej i najbezpieczniejszej formy prowadzenia działalności gospodarczej oraz ograniczą koszty z nią związane.

Jako nieliczni w Polsce łączymy spółki LLC z polskimi spółkami- w szczególności komandytowymi, komandytowo- akcyjnymi i spółkami z o.o. Wiemy jak takie struktury funkcjonują w praktyce i na co zwracać szczególną uwagę.

Zapraszamy Państwa do kontaktu i umówienia się na bezpłatną konsultację, na której omówimy możliwość wykorzystania w/w rozwiązań.

OFERTA